FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia

ZESPOŁY MUZYCZNE

Zapewniamy muzykę na żywo na najwyższym poziomie

fotografia przyrody

poznaj piękno natury

FOTOGRAFIA KONCERTOWA

Zatrzymujemy emocje w kadrze

fotografia architektrury

pokażemy Twoje piękne wnętrze

world music

WITAMY

 

 

Agios Management skupia wokół siebie zespoły muzyczne oraz kreatywnych artystów, fotografów i stylistów. Starannie wyselekcjonowaliśmy nasze portfolio tak aby dostarczyć Państwu wrażeń muzycznych i wizualnych na najwyższym poziomie. Reprezentujemy młodych i kreatywnych artystów pomagając im promować własną twórczość. Tworzymy niepowtarzalny branding dla każdego z naszych podopiecznych, dbamy o wizerunek w social mediach, organizujemy koncerty, promocję wydawnictw, pomagamy w pozyskiwaniu nowych klientów i mecenasów sztuki.

 

Reprezentujemy również znakomitych fotografów i stylistów, którzy realizują najbardziej wymagające pomysły naszych Klientów. Fotografia fashion, produktowa, reportażowa, fotografia architektury oraz grafika na najwyższym poziomie inspirowana obowiązującymi obecnia trendami.

 

W swojej ofercie mamy również zespoły coverowe, które znakomicie odnajdą się zarówno na dużych scenach, jaki i na małych kameralnych występach. Koncerty i eventy obsługujemy kompleksowo. Oprócz oprawy artystycznej, na życzenie klienta zapewniamy również scenę wraz z nagłośnieniem i oświetleniem, fotografa oraz stylistów.

 

Jeśli tworzysz, masz zespół i pomysł na siebie, a brakuje Ci czasu lub umiejętności na promocję i tworzenie marki napisz do nas. W kilku zdaniach przedstaw co do tej pory osiągnąłeś, jakie są Twoje najbliższe plany. Jeśli stwierdzimy, że wpisujesz się w naszą wizję z chęcią Ci pomożemy. Realizujemy sesje fotograficzne i videoklipy skrojone na miarę. Stworzymy dla Twojego zespołu unikatowy i stylowy brand, zadbamy o promocję i pomożemy przenieść Twoją twórczość na wyższy level.

 

Zapraszamy do współpracy

hello@agios.pl

skontaktuj się z nami

KONTAKT

+48 508 311 733

hello@agios.pl

 

Dane firmy:

 

Agios Maciej Święcicki
ul.Łódzka 14/5
50-521 Wrocław
NIP 695 141 02 61